DR2012: Prvé online kolo sa začína

K aktuálnej minúte je do tohtoročnej Družiny roka zaregistrovaných 18 družín zo všetkých kútov Slovenska. Družina roka sa začína!

Na to, aby sa družiny dostali k otázkam prvého súťažného online kola musia mať vo svojom profile na stránke druzinaroka.skaut.sk nahratú svoju spoločnú fotografiu a vyplnený krátky textík charakterizujúci ich družinu. Ak tieto dve základné podmienky spĺňajú, tak už im nič nebráni v tom, aby si mohli pozrieť prvú sériu úloh, ktorá je k dispozícii len niekoľko minút.

Družiny, veľa šťastia!

Registrácia stále pokračuje

Družiny, ktoré sa doposiaľ do tejto najväčšej celoslovenskej medzidružinovej súťaže neprihlásili majú možnosť tak ešte urobiť v priebehu prvého online kola, tj. do 15. apríla 2012.

Harmonogram Družiny roka 2012

• Online registrácia od 19. marca
  • Prvé online kolo od 4. apríla do 15. apríla
  • Druhé online kolo od 16. apríla do 29. apríla
  • Tretie online kolo od 30. apríla do 13. mája
  • Finálové kolo 25. mája až 27. mája

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku. V rokoch 2011-2022 šéfredaktor skautských časopisov Skaut a Médium.