Staňte sa mentorom – druhý ročník mentoringového kurzu je tu!

Pozvánka, Rozvoj

Chcete pomáhať mladým ľuďom rásť a rozvíjať sa, ale zároveň pracovať aj na vlastnom rozvoji? Potom je náš mentoringový kurz práve pre vás! Po úspešnom prvom ročníku vám prinášame ďalšiu príležitosť na rozvoj mentorských zručností, určenú pre všetkých vodcov, vodkyne, činovníkov a činovníčky Slovenského skautingu.

Prečo by ste sa mali prihlásiť?

Tento kurz vám poskytne:

• Praktické mentorské zručnosti: Naučíte sa, ako viesť účinné mentoringové rozhovory, počúvať bez súdenia a motivovať vašich zverencov prekonať prekážky.
  • Podpora pri mentoringu: Počas šiestich mesiacov po kurze budete mať k dispozícii odbornú supervíziu, workshopy a pravidelné stretnutia s ostatnými absolventmi, aby ste mali neustálu oporu na svojej mentorskej ceste.
  • Možnosť meniť veci: Absolventi kurzu budú pripravení vytvoriť a realizovať mentoringové projekty vo svojich skautských jednotkách a zanechať trvalý odkaz v komunite.

Základné informácie o kurze:

• Veková hranica: 18+
  • Miesto konania: Blatné
  • Dátum: 8. – 10. novembra 2024
  • Cena: 30 €
  • Prihlasovanie: nájdeš na tomto odkaze

Ak vás myšlienka mentoringu oslovila a chcete prispieť k rastu nielen mladých ľudí, ale aj k vlastnému rozvoju, prihláste sa ešte dnes! Tento kurz vám otvorí dvere k novým príležitostiam a zručnostiam, ktoré môžete využiť vo svojom skautskom pôsobení aj mimo neho.

Nezmeškajte túto príležitosť – staňte sa tým, kto pomáha druhým rásť!

Predseda / predsedníčka Rady pre rozvoj: rozvoj@skauting.sk