hoho3-www-3

hoho3-www-5
hoho3-www-4

NAJNOVŠIE

Zo zákulisia Ústredia: na čom pracujeme a kam smerujeme

„Ústredie nič nerobí.“ Je to veta, ktorú som za posledné mesiace počula viackrát. A hoci verím, že nevzniká zo zlého úmyslu, nie je jednoduché...

VIDEO

TIP NA DOBRÝ ČLÁNOK

Referendum ako nočná hra

Ako skauti sme hrali veľa rôznych hier a najnapínavejšie boli tie nočné. Čím väčšia tma, tým väčšie emócie. Každý chcel za každú cenu vyhrať. Podobne...