Camp 4 Girls – „Let yourself be you“

Chceš sa lepšie zahľadieť do dievčenskej duše? Prihlás sa na medzinárodný tábor pre dievčatá už toto leto v Slovenskom raji!

Camp 4 Girls organizuje ICCG 4.-11.8. na Kláštorisku v Slovenskom raji. Zameraný bude na identitu a spiritualitu dievčat, program sa bude niesť v duchu motta: „Let yourself be you!“

Čo vás bude čakať? Keďže miestom konania bude archeologický park, veľkú časť dňa bude tvoriť dobrovoľnícka služba (obnova kartuziánskeho kláštora, sprevádzanie turistov…a pod.), ale i prednášky, výlety, hry, diskusie, zdieľanie…atď.

Cieľová skupina: Tábor je určený pre dievčatá vo veku 18-29r. Počet účastníkov je obmedzený (cca 2-3 dievčatá za krajinu). Takže v prípade záujmu sa hláste čím skôr!

Cena: 30€ (zahŕňa náklady na materiál a lektorov zo zahraničia).

Viac infomácií u tajomníčky Duchovnej rady: katarina.rausova@skauting.sk.

Prihláška: TU

Tajomníčka Duchovnej rady Slovenského skautingu