Úvod Biela Stuha 2011 Biela Stuha 2011

Biela Stuha 2011

„Vyhlasujem stanné právo.“

NAJNOVŠIE

Zo zákulisia Ústredia: na čom pracujeme a kam smerujeme

„Ústredie nič nerobí.“ Je to veta, ktorú som za posledné mesiace počula viackrát. A hoci verím, že nevzniká zo zlého úmyslu, nie je jednoduché...

VIDEO

TIP NA DOBRÝ ČLÁNOK

Motivácia u dospelých

V našom rodinnom oddiele je tento rok zaregistrovaných 73 členov. Áno, čítate správne. Veľmi sa z takéhoto počtu tešíme a sme aj hrdí na...